שייט מגשר לגשר במפרץ הזהב

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

שייט מגשר לגשר במפרץ הזהב

סן פרנסיסקו ממוקמת בקצה של חצי אי העיר בנויה ברובה על גבעות מוקפת משלושה צדדים במימי שער הזהב, המפרץ והאוקיינוס ​​השקט. את המפרץ מחברים שני גשרים אייקונים, גשר סן פרנסיסקו אשר מוביל לכיוון מזרח וגשר שער הזהב אשר מוביל לכיוון צפון.

גשר סן פרנסיסקו נבנה בשנת אלף שמונה מאות ארבעים וארבע, הוא חצה נחל שחיבר את לגונה סלדה עם המפרץ ונחשב למבנה יוצא דופן שהעניק לתושבי המקום שיפור באיכות החיים, הגשר קיצר באופן משמעותי את המרחק לעיירה  אמברקדרו בקלארקס פוינט.

גשר המפרץ הוא גשר הפלדה הארוך ביותר בעולם. המהווה חלק מהכביש המהיר בין סן פרנסיסקו לאוקלנד, גשר הזהב הוא מבנה שבנייתו דרשה את ההוצאה הגדולה ביותר של כספים ששימשו אי פעם למבנה בודד בהיסטוריה של האנושות, הגשר שובר שיאים רבים במגוון תחומים.

לסן פרנסיסקו יש היסטוריה ארוכת שנים, הגשרים האייקונים הארכיטקטורה, התרבות האינדיאנית, כאשר מגיעים לעיר בהחלט שווה לחקור קצת את ההיסטוריה המעניינת שלה, אחד הסיורים הטובים בסן פרנסיסקו זהו שייט מגשר לגשר במפרץ הזהב.

סיור נהדר אשר לוקח אתכם אל עבר ההיסטוריה של סן פרנסיסקו מזווית קצת שונה, בהחלט דרך מצוינת לחוות את עיר הזהב, אז אם אתם מתכננים טיול לסן פרנסיסקו מומלץ לעשות שייט מגשר לגשר לא תתחרטו.

סיור אודיו מודרך אחר הגשרים האייקונים של סן פרנסיסקו

גשר שער הזהב כמו גם גשר מפרץ סן פרנסיסקו אוקלנד האייקונים לעולם יהיו נקודות ציון מרכזיות בסן פרנסיסקו. מבנים עצומים פורצי דרך שהפכו את החיים של התושבים המקומיים טובים ונוחים יותר. סיור אודיו מודרך אחר הגשרים האייקונים של סן פרנסיסקו זוהי חווי מדהימה שאסור לפספס.

השייט יוצא מפישרמנ'ס וורף אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בסן פרנסיסקו. מתחילים מתחת לגשר הזהב אחד הגשרים היפים והמפורסמים ביותר בעולם, כאשר הוא נבנה הוא היה הגשר התלוי הגדול ביותר בעולם. השייט חולף על פני נקודות ציון חשובות נוספות.

תעברו דרך כלא אלקטרז הידוע לשמצה ותקבלו הזדמנות לצלם את אחד מבתי הסוהר המפורסמים ביותר בעולם, לאורך חופי המפרץ המרהיבים של סן פרנסיסקו, בהמשך הסיור תחלפו מתחת לגשר מפרץ סן פרנסיסקו להתרשם מהאדריכלות המדהימה לפני שחוזרים חזרה אל פישרמנ'ס וורף.

מידע שימושי על שייט מגשר לגשר בסן פרנסיסקו

שייט מגשר לגשר בסן פרנסיסקו זוהי אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בעיר. החוויה המדהימה היא מוקד עניין עבור תיירים מכל רחבי העולם שמגיעים כדי להתרשם מהסמלים האייקונים של סן פרנסיסקו. את השייט מומלץ להזמין מראש באינטרנט, מלבד הזמן והכסף שתחסכו תוכלו ליהנות מכמה הטבות שוות במיוחד.

המחיר של שייט מגשר לגשר במפרץ סן פרנסיסקו הוא מאה שמונים ואחת שקלים לאדם, השייט כולל, שייט של תשעים דקות במפרץ סן פרנסיסקו, נוף של גשר שער הזהב, אלקטרז נוף של גשר מפרץ סן פרנסיסקו אוקלנד סיור שמע מודרך באוזניות.

כאמור רכישה מראש של כרטיסים לשייט באינטרנט מזכה אתכם במספר הטבות, את הכרטיס ניתן להזמין היום ולשלם עליו במועד סמוך לשייט, כמו כן הכרטיס כולל גם אפשרות ביטול. במידה ואתם לא יכולים להגיע לשייט ניתן לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני מועד השייט.

חשוב לציין שבעת ההזמנה אתם קובעים את מועד השייט חשוב להגיע לנקודת המפגש לפחות רבע שעה לפני הזמן, נקודת המפגש ממוקמת בקופות הצי האדום והלבן, הממוקם ברציף 43 1/2 במרכז פישרמנ'ס וורף ברחוב טיילור אמברקדרו, מאחורי השלט האייקוני של הסרטנים.

איך אפשר לראות את הגשרים המפורסמים של סן פרנסיסקו? האם יש שייט מגשר לגשר? כל מה שחשוב לשאול על שייט מגשר לגשר במפרץ הזהב

שייט מגשר לגשר במפרץ הזהב זוהי אחת החוויות הטובות ביותר בסן פרנסיסקו, השייט לוקח אתכם אל הגשרים האייקונים וההיסטוריים של סן פרנסיסקו כמו גם לנקודות ציון חשובות נוספות כגון כלא אלקטרז ועוד.

שייט מגשר לגשר בסן פרנסיסקו זוהי אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בעיר, לכן מומלץ להזמין את המקומות מראש באינטרנט. המחיר של השייט הוא 181 שקלים לאדם, הכרטיס כולל, שייט באורך של שעה וחצי במפרץ, נוף של גשר שער הזהב, נופים של כלא אלקטרז, נוף של גשר מפרץ סן פרנסיסקו אוקלנד וסיור שמע מודרך באוזניות.

בעת הזמנת הכרטיסים אתם קובעים את התאריך והשעה של השייט, חשוב להגיע למקום לפחות רבע שעה לפני הזמן, נקודת המפגש נמצאת בפישרמנ'ס וורף, בקופות הצי האדום והלבן, הממוקם ברציף 43 1/2 ברחוב טיילור אמברקדרו, מאחורי השלט האייקוני של הסרטנים.

בהחלט כן שייט מגשר לגשר במפרץ הזהב נחשב לאטרקציה מאוד פופולריות עבור משפחות עם ילדים בסן פרנסיסקו. אם אתם מגיעים לסן פרנסיסקו עם הילדים בהחלט מומלץ לעשות את השייט ולהזמין את הכרטיסים מראש.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן