מזג אוויר בסן פרנסיסקו – תחזית שנתית

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

מזג אוויר בסן פרנסיסקו – תחזית שנתית

סן פרנסיסקו היא ללא ספק יעד תיירותי אידיאלי, אם זה לביקור קצר או כדי לחקור את העיר לעומק תמיד יש שם מה לראות ומה לעשות. סן פרנסיסקו מכילה מספר עצום של סמלים כמו גשר הזהב או כיכר יוניון. היא מספקת למשפחות אינספור אפשרויות, או למי שרוצה לחוות חיי לילה פרועים. סן פרנסיסקו היא יעד מושלם.

אך לפני שמגיעים טיול בעיר הזהב בהחלט מומלץ לעשות קצת שיעורי בית ולתכנן את הטיול. לבדוק מהו הזמן הטוב ביותר בעיר ומה יש לעשות. אחד הגורמים החשובים בטיול מוצלח בחוץ לארץ זהו מזג האוויר, תנאים גרועים שלא מאפשרים לטייל בהחלט יכולים להשפיע ישירות על הצלחת הטיול.

במקרה של מזג אוויר בסן פרנסיסקו בהחלט מומלץ לבדוק מה קורה שאתם מתכננים את הטיול. לסן פרנסיסקו יש אקלים ייחודי, מזג האוויר הממוצע קריר בהרבה משאר קליפורניה. זה קורה בגלל המיקום הייחודי של העיר. סן פרנסיסקו היא למעשה חצי אי, מוקף משלושה צדדים במים קרירים. האוקיינוס ​​השקט ממערב פוגש את המפרץ ממזרח. 

כאשר אוויר חם מתערבב עם המים הקרים, הוא יוצר ערפל. מבחינת המקומיים הם רגילים לערפל ואף טוענים שזה מיזוג האוויר הטבעי שלהם, לאורך כל השנה מזג האוויר מתון יחסית אך בהחלט יכולים להיות שינויים מידיים. לכן אם אתם מתכננים טיול לסן פרנסיסקו הכנו עבורכם מדריך מזג האוויר לאורך כל השנה.

סן פרנסיסקו תחזית

מזג אוויר בקיץ בסן פרנסיסקו

עונת הקיץ היא העונה הכי פחות יציבה מבחינת מזג אוויר בסן פרנסיסקו. על אף שהטמפרטורות נוחות נעות סביב עשרים ושתיים מעלות במשך היום, עלולים להיות שינויים פתאומיים במזג האוויר. בוקר אחד העיר שטופת שמש ולמחרת ערפל ורוח חזקה וטמפרטורות נמוכות בהרבה מהממוצע.

יוני, יולי ואוגוסט הם חודשים בהם הפכפכים בוקר ערפילי קר עם רוח חזקה יכולה להפך לקראת הצהריים ליום שמשי יפה לטיול ברחבי העיר. בכל מקרה במיוחד בשעות הערב יכול להיות קריר ואפילו קר, לכן מלבד בגדים קלים חולצות קצרות וסנדלים מומלץ לארוז כמה כמה פריטי לבוש חמים בערבים הקרירים של הקיץ בסן פרנסיסקו.

מזג אוויר באביב בסן פרנסיסקו

כמו הסתיו גם האביב מביא עמו טמפרטורות נוחות עם מעלות ממוצעות אשר נעות בין עשרים מעלות מקסימו לשתים עשרה מעלות מינימום. זוהי תקופה שיש בה יחסית פחות ערפל אך בהחלט יכול להיות מצבים שיהיו ערפילים. במשך תקופת האביב ניתן עדיים להסתובב בעיר עם חולצה קצרה ובגדים קלים, אך שוב בשעות הערב עלול להיות מעט קריר לכן מומלץ להצטייד גם בבגדים חמים.

מזג האוויר בחורף בסן פרנסיסקו

נובמבר עד מרץ אלה הם החודשים החורפיים בסן פרניסיסקו. הטמפרטורות קרות באופן יחסי ונעות סביב חמש עשרה מעלות ביום וחמש מעלות בלילה. בהחלט יתכנו גם ימים קרים יותר. חורף זוהי גם התקופה הגשומה ביותר בסן פרנסיסקו, גשם קל יורד במשך ימים ארוכים ברצף אך בהחלט עדיין אפשר לטייל עם זאת בהחלט יהיו גם ימים גשומים מאוד

לעיתים רחוקות יש בעיר סופות רעמים אך רוב הזמן מזג האוויר בהחלט סביר ומאפשר להמשיך לטייל. כאשר אורזים מזוודה בהחלט מומלץ לקחת בגדים חמים, מעיל ומטרייה אך גם מומלץ להביא בגדים קלים יותר למקרים בהם מזג האוויר יהיה מעט יותר חמים.

מזג אוויר בסתיו בסן פרנסיסקו

החודשים ספטמבר אוקטובר נחשבים בין החודשים הטובים ביותר לבקר בסן פרנסיסקו. מזג האוויר שמשי ויפה. מזג האוויר הממוצע היומי נע סביב עשרים ושתיים מעלות ביום, טמפרטורות מינימליות סביב שלוש עשרה מעלות ולעיתים רחוקות יש ערפל. במהלך תקופת הסתיו אפשר להסתובב רוב היום עם חולצה קצרה ובגדים קלילים, בשעות הערב בהחלט עלול להיות קר לכן מומלץ להצטייד במעיל או משהו חם ללבוש.

מידע שימושי על מזג אוויר בסן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא עיר גדולה אשר ממוקמת על מפרץ גדול, לכן זה קצת יכול להיות מטעה פשוט לברר את מזג האוויר בסן פרנסיסקו, כדי לבדוק את מזג האוויר חשוב לבדוק אותה על פי האזור בו נמצאים בעיר. כדי לקבל את התחזית הספציפית לאזור בו אתם נמצאים או מתכננים להגיע מומלץ להוסיף בחיפוש את האזור עצמו לדוגמא יוניון סקוור או פישרמנ'ס וורף.

ממוצע הטמפרטורות ותנאי מזג האוויר נמדדים לפי שלושה אזורים מרכזיים בסן פרנסיסקו, האוקיינוס ​​השקט מחולק לאזורים בסן פרנסיסקו שנמצאים ליד האוקיינוס, כולל  אושן ביץ' , גולדן גייט פארק ופרסידיו. טמפרטורות מפרץ סן פרנסיסקו כולל את החצי המזרחי של סן פרנסיסקו ולאזורים מצפון ומזרח סן פרנסיסקו לאורך המפרץ. 

טמפרטורות באזורים אלה בדרך כלל יהיו חמים יותר בשלוש עד חמש מעלות מאשר בעיר עצמה. האזורים הכוללים את אלקטרז, ברקלי, אוקלנד טיבורון ועוד. האזור השלישי הוא אזור פנים העיר, כל האזורים שלא נמצאים לאורך קו המים, בדרך כלל באזורים אלו הטמפרטורות יהיו גבוהות באופן משמעותי מקו החוף, אפילו ברמה של עשר מעלות יותר.

סן פרנסיסקו ידועה בתור עיר הבנויה על שבע גבעות. הגבעות והעמקים הללו, בשילוב עם הערפל, הרוח והמים שמסביב, הם הסיבה לאקלים הייחודי של סן פרנסיסקו, הטמפרטורות ברחבי העיר יכולות להיות שונות באופן משמעותי, יכול להיות מצב בו השמש זורחת ביוניון סקוור אך באותו זמן ערפילי וקריר בפארק שער הזהב.

בשורה התחתונה כאשר מתכננים טיול לסן פרנסיסקו בהחלט שווה לדעת מה קורה מבחינת מזג אוויר. בכל מקרה מומלץ להצטייד בבגדים חמים בכל שלב בו אתם נוסעים, וכמובן לבדוק את התחזית לפי האזור בו אתם מתכוונים לבקר.

סן פרנסיסקו
סן פרנסיסקו

האם יש מזג אוויר טוב בסן פרנסיסקו? מתי כדאי לבקר שם? כל מה שחשוב לשאול על מזג אוויר בסן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא חצי אי אשר מוקף מסביב למפרץ ואוקיינוס השקט. ביחס לערים אחרות בקליפורניה סן פרנסיסקו יותר קרירה. זה קורה מפני שהאוויר החם והמים הקרים של הים יוצרים מיקרו אקלים ייחודי, לאורך חלקים נכבדים בשנה יש בסן פרנסיסקו ערפל אשר שומר על טמפרטורות סבירות בעיר.

התקופות הטובות ביותר לבקר בסן פרנסיסקו מבחינת מזג האוויר הם עונות האביב והסתיו, אז הטמפרטורות יחסית יציבות ועומדות על ממוצע של עשרים ושתיים מעלות ביום ושלוש עשרה מעלות בלילה. 

התקופות בהם יש את עונות הערפל המשמעותיות של סן פרנסיסקו הם הקיץ והחורף, מזג האוויר הרבה יותר הפכפך ולעיתים קרובות הוא יכול להשתנות בפתאומיות ממצב של שמש למצב של רוחות חזקות וערפל שמצנן את העיר.

סן פרנסיסקו היא עיר גדולה, המיקום בו היא נמצאת מאוד משמעותי מבחינת מזג האוויר ברחבי העיר. היא מחולקת לשלושה אזורים עיקריים בהם מזג האוויר יכול להיות שונה באופן קיצוני אחד מהשני, לכן כאשר אתם מתעדכנים במצב מזג האוויר בתאריכים שאתם נוסעים חשוב לברר גם את מזג האוויר באזור בו אתם עומדים לבקר.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן