האקדמיה למדעים של קליפורניה California Academy of Sciences

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

האקדמיה למדעים של קליפורניה California Academy of Sciences

סן פרנסיסקו היא עיר מדהימה אשר מציעה לתיירים שפע של אטרקציות מומלצות, זה לא משנה אם אתם מגיעים לחופשה קצרה בעיר או לתקופה ארוכה יש מקומות מסוימים שפשוט יהיה חבל לפספס. אחד המקומות האלה זוהי האקדמיה למדעים של קליפורניה (California Academy of Sciences).

האקדמיה למדעים של קליפורניה זהו, אקווריום, פלנטריום, יערות הגשם והמוזיאון להיסטוריה של הטבע אשר ממוקם בלב פארק שער הזהב של סן פרנסיסקו. ביקור באקדמיה מומלץ לכל הגילאים ומאוד פופולרי עבור משפחות עם ילדים. בהחלט מומלץ לבקר את הביקור במקום מראש ולקנות את הכרטיסים אשר יבטיחו את מקומכם.

ארבע אטרקציות מדהימות בכרטיס אחד האקדמיה למדעים של קליפורניה

בשנת אלף שמונה מאות חמישים ושלוש האקדמיה למדעים של קליפורניה פתחה את שעריה לקהל הרחב. היא מוקמה באזור מערב לחוף האוקיינוס ​​האטלנטי. בתחילה האקדמיה התבססה על  עבודת השדה של חוקרי טבע מקומיים ולאורך השנים האוסף של דגימות מחקר שהלך והצטבר. 

המוזיאון נפתח ברחוב השוק כדי להציג את התגליות המדעיות.  עד מהרה האקדמיה למדעים של קליפורניה הפכה היעדים הפופולריים ביותר במערב, כמות המבקרים רק גדלה מדי שנה. כיום האקדמיה למדעים של קליפורניה היא אחד המקומות הכי מבוקשים בעיר על ידי תיירים מכל רחבי העולם כמו גם לא מעט מקומיים.

האקדמיה למדעים של קליפורניה היא המוזיאון היחיד בעולם אשר כולל אקווריום, פלנטריום, יער גשם ומוזיאון ההיסטוריה של הטבע. המתחם המעולה משלב את כל ארבעת האטרקציות בכרטיס אחד, מלבד התערוכות הקבועות יש גם לא מעט תערוכות ומופעים שמסבירים את היקום.

מופעים שלא כדאי לפספס, טיל דרך הגלקסיה במהירות האור או מסע עמוק לתוך האוקיינוסים של העולם. אל תפספסו את המגוון העצום של בעלי חיים המתגוררים במקום, עם כמעט ארבעים אלף מינים של חיות. בין היתר תוכלו לראות שם, נחשים ופיראניות, קלוד התנין האמריקאי הלבקן, כמו גם מושבת הפינגווינים הדרום אפריקאית. 

יער הגשם עם ציפורים ופרפרים מדהימים מעופפים בחופשיות, תבקרו ביערות הגשם של בורנאו, מדגסקר, קוסטה ריקה ואמזונס. אל תפספסו את מופע הפלנטריום הדיגיטלי אשר לוקח אתכם למסע מרהיב ברחבי היקום, המופע מתקיים עד עשרה פעמים ביום. האקדמיה למדעים של קליפורניה (California Academy of Sciences) זהו עולם של טבע מדהים. ללא ספק אחת האטרקציות הטובות ביותר שיש לסן פרנסיסקו להציע.

מידע שימושי על האקדמיה למדעים של קליפורניה

יש מקומות ואטרקציות בסן פרנסיסקו שממש יהיה חבל לפספס. האקדמיה למדעים של קליפורניה היא ללא ספק אחד המקומות האלה, מדי שנה מבקרים באקדמיה מיליוני מבקרים מכל רחבי העולם. זאת סיבה מספיק טובה לתכנן את הטיול מראש ולרכוש את הכרטיסים באינטרנט.

מחיר של כרטיס כניסה לאקדמיה למדעים של קליפורניה עולה מאה ארבעים ושלושה שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה לכל ארבעת האטרקציות של האקדמיה למדעים של קליפורניה. כמו כן במידה ונבצר מכם להגיע למקום ניתן לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור במקום.

אין צורך להדפיס את הכרטיסים אתם מציגים אותם בכניסה לאקדמיה. חשוב להגיע למקום לפחות עשר דקות לפני השעה שקבעתם בעת ההזמנה, כרטיסי הכניסה כוללים גם תערוכות מזדמנות את המופעים השונים אשר מתקיימים בהיכל, כניסה לפלנטריום היא מגיל ארבע ומעלה.

האקדמיה למדעים של קליפורניה ממוקמת בתוך פארק שער הזהב בסן פרנסיסקו. זהו פארק אשר מכיל עוד אטרקציות ופעילויות רבות לכן מומלץ לתכנן את היום שלכם מראש כדי שתספיקו לראות ולעשות עוד דברים כיפים באזור.

מה יש באקדמיה למדעים של קליפורניה? האם כדאי לבקר שם עם הילדים? כל מה שחשוב לשאול על האקדמיה למדעים של קליפורניה

בהחלט כן, האקדמיה למדעים של קליפורניה זוהי אחת האטרקציות הפופולריות בסן פרנסיסקו שממש לא כדאי לפספס כאשר מבקרים בעיר. האקדמיה למדעים של קליפורניה זהו אקווריום, פלנטריום, יערות הגשם והמוזיאון להיסטוריה של הטבע אשר ממוקם בלב פארק שער הזהב של סן פרנסיסקו, אטרקציה מדהימה לכל המשפחה.

האקדמיה למדעים של קליפורניה זוהי אטרקציה מאוד פופולרית לכן כדאי לקנות את הכרטיסים מראש באינטרנט. מחיר של כרטיס כניסה עולה 217 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה לכל המתחמים, המופעים והאטרקציות של האקדמיה למדעים של קליפורניה.

האקדמיה למדעים של קליפורניה פתוחה לקהל כל השבוע החל מהשעה 9:30 עד 17:00, ביום ראשון המקום נפתח בשעה 11:00. כדאי לקחת בחשבון שכניסה אחרונה למקום היא עד שעה אחת לפני הסגירה, בכל מקרה מומלץ להשקיע לפחות שעתיים בסיור במתחם המלהיב.

האקדמיה למדעים של קליפורניה  נמצאת בתוך פארק שער הזהב בסן פרנסיסקו בכתובת: 55 Music Concourse Dr, San Francisco, CA 94118, מומלץ להגיע למקום לפחות רבע שעה לפני השעה הנקובה בהזמנה, כמו כן כדאי לקחת בחשבון שבאזור של האקדמיה יש המון מה לראות ומה לעשות.לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן