סיור בירה בסן פרנסיסקו

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

סיור בירה בסן פרנסיסקו

אין עוד הרבה ערים ברחבי העולם שאפשר לזהות בקלות רבה כמו סן פרנסיסקו, עם כמות עצומה של סמלים וציוני דרך חשובים בהיסטוריה של ארצות הברית וקליפורניה בפרט. לאורך השנים סן פרנסיסקו הייתה עיר ייחודית וגם אחת מיצרניות הבירה המפורסמות ברחבי ארצות הברית.

מבשלת הבירה הראשונה נפתחה בעיר בשנת אלף שמונה מאות ארבעים ושבע, ומאז כמו שאומרים הרבה מים זרמו בנהר. כיום יש בסן פרנסיסקו יותר ממאה מבשלות בירה כמו גם כמות גדולה של ברים מעולים. סן פרנסיסקו היא ללא ספק המקום המושלם ליהנות בו מסיורי בירה וללמד על הסצנה המפותחת והמתפתחת בעיר.

הבירות המקומיות הטובות ביותר בסיור בירה בסן פרנסיסקו

אין הרבה דרכים מיוחדות לחוות את סן פרנסיסקו כמו בסיור בירה ברחבי המבשלות בעיר. הסיור מתחיל באיסוף ברכב פרטי אשר לוקח אתכם אל המבשלות הבירה המקומיות הטובות ביותר בעיר. בדרך ממקום למקום תיהנו מהנופים המרהיבים של גשר הזהב והמפרץ תוך הסברים מעניינים של המדריך על ההיסטוריה הענפה של ייצור בירה בסן פרנסיסקו.

הסיור כולל ביקור בשלוש מבשלות בירה אייקוניות בסן פרנסיסקו, מבשלות בירה כמו הרמוניק ביר, ברה בוטל ופורט פוינט. בכל אחת מהמבשלות תקבלו טעימה לפי בחירה של בירה אחת, אחד היתרונות של הסיור הוא שאתם יכולים לבחור גם מבשלות אחרות לבקר בהן, או פשוט לתת למדריך להחליט בשבילכם.

הסיור הייחודי בהחלט מלמד אתכם על ההיסטוריה המעניינת של ייצור בירה בסן פרנסיסקו, לאורך כל הסיור תשמעו מידע מעניין מהמדריך המנוסה והכל באווירה כיפית בה אתם יכולים לשאול את מה שמעניין אתכם. בסוף הסיור אתם חוזרים לנקודת המפגש, ככל הנראה כמו שאומרים בראש טוב.

מידע שימושי על סיור בירה בסן פרנסיסקו

סיורי בירה בסן פרנסיסקו זוהי דרך מעולה לחקור ולחוות את תרבות הבירה המפותחת של העיר. זהו סיור מעולה לחובבי בירה וגם למי שההיסטוריה של סן פרנסיסקו מעניינת אותו. זהו סיור אינטימי ממועט משתתפים. סיור בירה בסן פרנסיסקו נחשב לסיור מאוד פופולרי לכן מומלץ להזמין את הכרטיסים מראש באינטרנט.

מחיר של כרטיס לסיור בירה בסן פרנסיסקו בהזמנה מראש עולה, אלף מאתיים תשעים ושלושה שקלים לקבוצה של ארבעה אנשים, הכרטיס כולל, הסעות הלוך חזור מנקודת המפגש, סיור בשלוש מבשלות מובילות בסן פרנסיסקו וטעימות של בירות. לאחר רכישת הכרטיסים אתם מקבלים אישור הזמנה למייל ממנו בוצעה ההזמנה.

את הכרטיס הדיגיטלי אתם מציגים למדריך בנקודת המפגש, משך הסיור הוא ארבע שעות, כאשר אתם נוסעים ברכב פרטי ממקום למקום, חשוב לציין שמלבד מבשלות בירה תעברו בנקודות ציון חשובות בעיר והמדריך ישמח לספר לכם עובדות מעניינות על כל אתר ואתר.

כדי להשתתף בסיור המשתתפים חייבים להיות מעל גיל שמונה עשרה, כמו כן הסיור מתאים גם למי שזקוק לכסא גלגלים. במידה ואתם לא יכולים להגיע לסיור הכרטיס כולל גם אפשרות של ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הסיור.

אוהבים בירה? מגיעים לסן פרנסיסקו? כל מה שחשוב לשאול על סיור בירה בסן פרנסיסקו

אם אתם אוהבים בירה ומתכננים להגיע לסן פרנסיסקו אין ספק שאתם חייבים לעשות את אחד הסיורים הטובים בעיר, סיור בירה בסן פרנסיסקו, אשר לוקח אתכם אל המבשלות הכי טובות בעיר, תלמדו על ההיסטוריה המעניינת של ייצור בירה בסן פרנסיסקו וכמובן תוכלו לטעום בירות מקומיות שוות במיוחד.

את סיור בירה בסן פרנסיסקו מומלץ להזמין מראש באינטרנט, המחיר של הסיור הוא אלף מאתיים תשעים ושלושה שקלים לקבוצה של ארבעה משתתפים, הכרטיס כולל, סיור באורך ארבע שעות לשלושה מבשלות מובילות בסן פרנסיסקו עם מדריך טיולים מומחה.

סיור בירה בסן פרנסיסקו זוהי דרך מעולה ללמוד על תרבות הבירה בעיר. הסיור מתאים לכל מי שמלאו לו שמונה עשר שנים ומעלה. לא חייב להיות חובב בירה כדי לעשות את הסיור. זהו סיור מעניין בפני עצמו שגם מגיע לכמה נקודות ציון חשובות ברחבי העיר.

אחד היתרונות הבולטים של רכישת כרטיס עבור סיור בירה בסן פרנסיסקו מראש באינטרנט הוא שהכרטיס כולל גם הסעות הלוך חזור. פתרון מעולה במיוחד אחרי שמקבלים כמה טעימות של בירות במשך הסיור.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן