סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא ללא ספק אחת הערים המיוחדות בארצות הברית. זה לא במקרה שהעיר היא יעד עבור איספור הפקות וצילומי סרטים מפורסמים ואייקונים. סן פרנסיסקו מספקת רקעים מושלמים לצילום סרטים. לאורך השנים צולמו בסן פרנסיסקו מאות ואלפי סרטים מעולים.

רשימת הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו ככל הנראה תמלא את היריעה, אך יש מספר סרטים אייקוניים במיוחד שכולם מכירים, כמו סן אנדראס, הארי המזוהם, שליחות קטלנית, מסע בין כוכבים וגם סרטי ילדים מפורסמים כמו דוקטור דוליטל, אולי אתם זוכרים את הסצנה המפורסמת של סופרמן שמציל מכונית נופלת משער הזהב האייקוני של סן פרנסיסקו.

דרך מצוינת לחוות ההיסטוריה של הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו היא לצאת לסיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו. סיור מהנה לכל המשפחה אשר עובר דרך אתרי הצילום של חמישים וחמישה מהסרטים המפורסמים ביותר שצולמו בסן פרנסיסקו, את הסיור מלווה מדריך שבעבר היה שחקן מה שהופך את ההתרגשות גדולה אף יותר.

מאחורי הקלעים של הסרטים האייקונים בסיור אחרי הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו

על אף שנהוג לחשוב שלוס אנג'לס קליפורניה היא מרכז תעשיית הסרטים של ארצות הברית, לסן פרנסיסקו יש לא מעט להציע בתחום הזה. לאורך השנים צולמו בסן פרנסיסקו כל כך הרבה סרטים אייקונים שכל אחד ואחת מכירים. סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו זוהי דרך מעולה לחוות את העיר.

סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו לוקח אתכם  אל למעלה מחמישים וחמישה אתרי צילום של הסרטים האייקונים ביותר שצולמו בסן פרנסיסקו. בין אתרי הצילומים המרכזיים שתגיעו אליהם, הבית של רובין וויליאמס בגברת דאוטפייר, מיקומים שונים מסצנות המרדף המפורסמת מהסרט האייקוני בוליט.

הסיור מגיע גם לאתרי סרטים לכל המשפחה כמו למשל, בית הספר התיכון בו למדה אן האת'וויי בסרט יומני הנסיכה, אתרי הצילום של ד"ר דוליטל, ג'ורג' מהג'ונגל , האלק הענק הירוק והאקס מן שלוש. הסיור כולל גם אתרים שונים כמו למשל ביקור בפארק שער הזהב, ביקור ביוניון סקוור, ועוד אתרים שווים בהם צולמו לא מעט סרטים מפורסמים בסן פרנסיסקו.

מידע שימושי על סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא עיר שצולמו בא מספר עצום של סרטים אייקונים. כיום תיירים רבים מכל רחבי העולם מגיעים לעיר כדי לסייר בעקבות אותם סרטים. סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו הוא אחד הסיורים הפופולריים ביותר בעיר ואת הכרטיסים לסיור מומלץ לקנות מראש באינטרנט.

מחיר של כרטיס לסיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו עולה מאתיים ושבעה עשר שקלים לאדם, הכרטיס כולל, סיור בעקבות חמישים וחמישה סרטים אייקונים שצולמו בסן פרנסיסקו באורך של שעתיים, ביקור בפארק שער הזהב, ביקור ביוניון סקוור, מדריך טיולים צמוד.

הסיורים יוצאים ממזח 43 1/2 בפישרמן וורף, מול מסוף הצי האדום והלבן. האוטובוס יגיע למקום כעשר דקות לפני תחילת הסיור לכן חשוב להגיע בזמן ואף להקדים.

איזה סרטים מפורסמים צולמו בסן פרנסיסקו? אפשר להגיע לאתרי הצילום? כל מה שחשוב לשאול על סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו

סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו לוקח אתכם את אתרי הצילום של הסרטים האייקונים ביותר שצולמו בסן פרנסיסקו ויש לא מעט כאלה. בין היתר תגיעו לאתרי צילום מתוך הסרטים, בוליט, מלחמת הכוכבים, סן אנדראס, ד"ר דוליטל ועוד רבים וטובים.

את הכרטיסים לסיור מומלץ לקנות מראש באינטרנט ולהבטיח את מקומכם. מחיר של כרטיס עבור סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו עולה 217 שקלים לאדם, הכרטיס כולל, סיור מודרך אל חמישים וחמישה נקודות ציון חשובות, כניסה לפארק שער הזהב, ביקור ביוניון סקוור ועוד.

נקודת המפגש לסיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו נמצא בכתובת: פישרמנ'ס וורף, סן פרנסיסקו, קליפורניה 94133, ארצות הברית, חשוב להגיע לפחות עשר דקות לפני תחילת הסיור.

סיור בעקבות הסרטים שצולמו בסן פרנסיסקו זוהי אטרקציה מאוד פופולרית עבור משפחות עם ילדים, בהחלט מומלץ לעשות את הסיור יחד עם הילדים. הסיור מגיע גם לסרטים של ילדים כמו דוקטור דוליטל או מלך הג'ונגל.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן