חוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

חוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא עיר הזהב של ארצות הברית ואחד מיעדי התיירות הפופולרים. זה זה במקרה כאשר העיר מציעה שפע של אטרקציות מעולות לכולם. בעת תכנון טיול לסן פרנסיסקו לרוב מתמקדמים באתרי התיירות המובילים בעיר, אם זה שער הזהב, יוניון סקוור ועוד מקומות שאסור לפספס.

לעיתים הערך המוסף של טיול מוצלח מסתתר דווקא בפרטים הקטנים ואטרקציות קצת פחות מוכרות ושגרתיות. אחת האטרקציות המומלצות זוהי חווית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו. ללא ספק אחת החוויות הייחודיות שלא כדאי לפספס כאשר מגיעים לטיול בסן פרנסיסקו.

החוויה מתאימה לכל הגילאים ומאוד מומלצת למשפחות עם ילדים. בהחלט מומלץ לקנות את הכרטיסים מראש באינטרנט, לחסוך לא מעט זמן וכמובן להבטיח את מקומכם באחת האטרקציות הכי מיוחדות בסן פרנסיסקו.

האדם האמיתי באמצע ההצגה חוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו

בטח יצא לכם לשמוע על הטכנולוגיה המתקדמת 4D או אפילו על 5D אבל יצא לכם לשמוע על הטכנולוגיה הסופר מתקדמת 7D? טכנולוגית 7D היא הדבר הבא זהו סרט אינטראקטיבי, בו הקהל הוא חלק בלתי נפרד מן העלילה של הסרט, מושב הקולנוע נראה כמו מושב דינמי רגיל אך האפשרויות הנוספות של הטכנולוגיה חוצות את הגבולות הקיימים.

העלילה של הסרט נעשית על ידי שליטה ממוחשבת זה אומר שאם יש נפילה בסרט תרגישו אותה כאילו אתם שם, הטכנולוגיה משלבת מגוון אפקטים מיוחדים אשר יוצרים תחושה כאילו אתם ממש חלק מהסרט, בטכנולוגיה החדשה אתם גם יכולים להשתמש באביזרים שונים, כמו לייזרים כדי לירות על דמויות.

חוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו לוקחת אתכם למסע ייחודי עם מושבים דינמיים ואפקטים מיוחדים אשר מדמים נסיעה ברכבת הרים הכולל משחק אינטראקטיבי עם ניקוד אישי, יש מגוון נושאים שניתן לבחור כגון, אתגר רכיבה אינטראקטיבית לוקחת אתכם להילחם, במגוון אויבים כמו אנשי זאב, זומבים, רובוטים מרושעים ועוד.

מידע שימושי על חוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו

חוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו זוהי אחת האטרקציות הפופולריות עבור משפחות עם ילדים בסן פרנסיסקו. הקולנוע המרשים עושה שימוש בטכנולוגיה מדהימה שגורמת לכם לשבת על המושב ולהרגיש כאילו אתם רוכבים על רכבת הרים מלהיבה במיוחד. את הכרטיסים לחוויה מומלץ בחום לקנות מראש ולהבטיח את מקומכם, כמו גם לקבל כמה הטבות שוות במיוחד.

כרטיס הכניסה עולה שבעים ושבע שקלים לאדם והוא כולל שתי אטרקציות מרכזיות, חווית שבע מימד בסרט הלוקח אתכם לאתרים חשובים בסן פרנסיסקו, כמו גם משחק אינטראקטיבי בטכנולוגיית שמע מימד. ניתן להזמין את כרטיס הכניסה היום ולשם עליו במועד סמוך לביקור במקום.

במידה ואתם לא יכולים להגיע לחוויה ניתן לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני הביקור בקולנוע. כדאי לקחת בחשבון, כניסה לקולנוע היא מגובה של מטר אחד, כמו כן החוויה לא מתאימה למי ששוקל יותר ממאה שלושים ושישה קילוגרמים, החוויה נגישה לכסא גלגלים.

חוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו זהו קולנוע המקרין סרטים בטכנולוגיה המתקדמת 7D, אין ספק שזוהי אחת האטרקציות המדליקות שבהחלט לא כדאי לפספס. הסרט הייחודי לוקח אתכם למסע ברחבי סן פרנסיסקו, הטכנולוגיה מאפשרת לכם להרגיש שאתם באמת שם, החוויה מדמה נסיעה ברכבת הרים בזמן שאתם יושבים על מושב דינמי בקולנוע עתיר טכנולוגיה.

את הכרטיסים לחוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו מומלץ לקנות מראש באינטרנט, מחיר של כרטיס כניסה לחוויה המדהימה יעלה לכם 77 שקלים לאדם, הכרטיס כולל סרט מרהיב בטכנולוגיה מתקדמת ומשחק אינטראקטיבי עם ניקוד.

חוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו מתאימה לכל המשפחה עם זאת יש מספר הגבלות מסוימות, המשתתפים בסרט חייבים להיות בגובה של מטר ומעלה, כמו כן החוויה מוגבלת למשקל של עד מאה שלושים ושישה קילו.

חוויית קולנוע 7D בסן פרנסיסקו, נמצאת בכתובת: 39 Pier 39 #256, San Francisco, CA 94133, נקודת המפגש למימוש הכרטיסים נמצאת בקצה הרחוק של רציף 39 ליד הקרוסלה בקומה הראשונה, או בכניסה המזרחית של המזח בקומה השניה, חשוב להגיע לפחות עשר דקות לפני השעה הנקובה בכרטיס.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן