אקווריום המפרץ – אקווריום סן פרנסיסקו

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

אקווריום המפרץ – אקווריום סן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא עיר תוססת ומגוונת המציעה מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות עבור מיליוני תיירים מכל רחבי העולם שמגיעים לעיר הזהב מדי שנה. בסן פרנסיסקו יש לא מעט סמלים אייקונים כמו גשר שער הזהב אטרקציה שחובה לראות בסן פרנסיסקו. כמו גם פארק שער הזהב, פארק עצום המציע אטרקציות רבות, כולל מוזיאון דה יאנג, האקדמיה למדעים של קליפורניה וגן התה היפני.

סן פרנסיסקו ממוקמת ליד המפרץ הגדול והאוקיינוס השקט, את חיי הים המגוונים של סן פרנסיסקו תוכלו לראות באחת האטרקציות הכי פופולריות בעיר האקווריום של המפרץ. זהו אקווריום ציבורי הממוקם במזח 39 בסן פרנסיסקו, קליפורניה. 

האקווריום הוא ביתם של יותר מעשרים אלף בעלי חיים וצמחי מים, אשר מייצגים יותר משלוש מאות מינים של בעלי חיים הנמצאים במפרץ סן פרנסיסקו ובמים בסביבה. מבקרים באקווריום יכולים לחקור מגוון גדול של תערוכות, מיצגים, האכלות בעלי חיים ועוד.

האקווריום כולל תערוכת ייחודיות מתחת למי מפרץ, כולל שתי מנהרות ענקיות המאפשרות למבקרים ללכת באקווריום עצום אשר מכיל יותר משלוש מאות אלף ליטרים של מים, הוא מלא בכרישים, קרניים ומגוון רחב של חיים ימיים אחרים. 

ביקור באקווריום של המפרץ מושלם למשפחות עם ילדים שיכולים להיות יחד בתערוכות אינטראקטיביות חינוכיות המלמדות על המערכות האקולוגיות השונות של המפרץ. אז אם אתם מתכננים טיול לסן פרנסיסקו עם או בלי הילדים כדאי לכם לשים גבוה בסדר העדיפויות ביקור באקווריום של המפרץ, הכנו עבורכם מדריך לביקור באקווריום.

האטרקציות הכי טובות באקווריום של המפרץ

מתחת למפרץ (The Under the Bay) – אחת האטרקציות הפופולריות המרשימות ביותר באקווריום של המפרץ. כולל שתי מנהרות ענקיות המאפשרות למבקרים ללכת דרך אקווריום בגודל עצום מלא בכרישים, דגים ייחודיים אלמוגים ועוד מגוון ענקי של מיני בעלי חיים ימיים.

כאשר עוברים במנהרות, ניתן לצפות בבעלי חיים שוחים מסביב ומעל הרגשה כאילו אתם בתוך אקווריום והדגים צופים בכם. התערוכה מציגה מגוון מיני של בעלי חיים שמקורם במפרץ סן פרנסיסקו ובמים שמסביב למפרץ, תוכלו לראות שם בס ים ענק, כרישי נמר, קרני עטלפים ועוד. 

יש בתערוכה גם תצוגות אינטראקטיביות ומידע חינוכי על בעלי החיים המוצגים ועל הסביבה הימית המקומית. מבקרים יכולים ללמוד על המינים השונים, התנהגויותיהם ובתי הגידול שלהם, אילו איומים עומדים בפניהם בטבע ועוד. בסך הכל, התערוכה מתחת למפרץ היא חוויה ייחודית המאפשרת לכם להכיר מקרוב כמה מהיצורים המדהימים שחיים במפרץ סן פרנסיסקו.

לגעת במפרץ (touch the bay) –  תערוכה אינטראקטיבית פופולרית המאפשרת לכם לגעת לקיים אינטראקציה עם יצורים ימיים שונים. התערוכה כוללת מספר בריכות מגע מלאות במגוון בעלי חיים, כולל, כרישי נמר, כוכבי ים מלפפוני ים ועוד מגוון של יצורים מיוחדים. 

אחת הסיבות שהתערוכה כל כך פופולרית היא מפני שהמבקרים יכולים להגיע ממש אל הבריכות לגעת בבעלי חיים שונים ולראות את התנועות השונות שלהם. הצוות של האקווריום זמין כדי לספק מידע על בעלי החיים ולענות על כל שאלה שיש לכם. 

תערוכת לגעת במפרץ היא דרך מצוינת ללמוד על הסביבה הימית המקומית ועל היצורים שקורים למפרץ בית. זוהי חוויה ייחודית מהנה וחינוכית עבור מבקרים בכל הגילאים, זוהי הזדמנות מצוינת לתקשר עם בעלי חיים הימיים בסביבה בטוחה ומבוקרת. 

לגלות את המפרץ (Discover the Bay) – תערוכה אינטראקטיבית המדגישה את המערכות האקולוגיות השונות של מפרץ סן פרנסיסקו ואת המינים המגוונים שחיים במימי המפרץ. התערוכה כוללת מגוון תצוגות ותערוכות המאפשרות ללמוד על בתי הגידול והסביבות השונות והייחודיות במפרץ של סן פרנסיסקו.

תראו שם חופים סלעיים, חופים חוליים. תוכלו ללמוד על המינים השונים שחיים בכל סביבה, החל משושנת הים הצבעוניות וכוכבי הים המצויים באזור הגאות הסלעי ועד להקות הדגים והכרישים השוכנים במים העמוקים יותר של האזור. התערוכה מציגה גם תצוגות אינטראקטיביות ומידע חינוכי על האיומים העומדים בפני סביבות ומינים אלה, כגון זיהום ואובדן בתי גידול, והמאמצים שנעשו כדי להגן עליהם. 

תערוכת הכרישים (The shark exhibition) – תערוכה מיוחדת המציגה את הכריש הסוונגלי, זן ייחודי שמקורו במפרץ סן פרנסיסקו. תערוכה זו מספקת למבקרים מבט מקרוב על בעלי החיים המרתקים הללו והזדמנות ללמוד על התנהגותם, בית הגידול ואיומים העומדים בפניהם. 

כרישי הסוונגלי הם טורפים גדולים ומרשימים, עם שבעה חריצי זימים בכל צד של גופם, ומכאן גם גזור השם שלהם. הם נמצאים לעתים קרובות במים רדודים וידוע שהם ניזונים ממגוון של טרף, כולל דגים, דיונונים וסרטנים. התערוכה מציגה אקווריום גדול המכיל כמה כרישי סוונגל, כמו גם מינים אחרים שמקורם במפרץ, כגון קרני עטלפים, כרישי נמר וכרישי מרק. 

ניתן לצפות בכרישים שוחים ומקיימים אינטראקציה זה עם זה, וללמוד על המאפיינים וההתנהגות הייחודיים שלהם. תערוכת כרישי הסוונגלי מספקת גם מידע חינוכי על חשיבות השימור המאמצים שנעשו כדי להגן על הכרישים הללו ועל בית הגידול שלהם. 

התיאטרון של האקווריום המפרץ (The Theater of the Aquarium Of the bay) – אטרקציה מיוחדת המציעה למבקרים את האפשרות לצפות בסרטים קצרים ומצגות על מפרץ סן פרנסיסקו והחיים הימיים שלו. התיאטרון ממוקם בתוך האקווריום ונבנה במטרה לספק חוויה סוחפת וחינוכית למבקרים. 

חלק מהסרטים מתמקדים בהיסטוריה של המפרץ למאמצים הנעשים להגן עליו, אחרים מספקים מבט מסקרן על המינים השונים של דגים, כרישים יונקים ימיים שחיים באזור של המפרץ. כמו כן ניתן לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים לאחר המצגות עם אנשי הצוות של האקווריום

תערוכת המדוזות (The jellyfish exhibition) – ללא ספק אחת התערוכות הייחודיות ביותר באקווריום של המפרץ. עם מגוון גדול של מיני מדוזות, חלק זוהרות בחושך ומפיקות צבעים עזים מקסימים, בהחלט אחת התערוכות המעניינות שלא כדאי לפספס.

הזמנת כרטיסים לאקווריום של המפרץ

האקווריום של המפרץ בסן פרנסיסקו נחשב לאחת האטרקציות הפופולריות ביותר בעיר, בהחלט מומלץ לתכנן את הביקור במקום מראש להזמין את כרטיסי הכניסה באינטרנט מבעוד מועד. המחיר של כרטיס הכניסה הוא מאה ותשעה עשר שקלים לאדם, הכרטיס כולל, כניסה יומית חופשית לכל המתחמים והתערוכות של האקווריום של המפרץ, כמו גם תמונה משפחתית ייחודית.

כרטיס הכניסה שלכם כולל גם מספר הטבות, כמו למשל דילוג על התור, כאשר אתם מגיעים אל האקווריום אין צורך להמתין בתור ש הכרטיסים אתם מציגים את הכרטיס הדיגיטלי שלכם בכניסה למקום. כדאי לקחת בחשבון שהכרטיס תקף ליום אחד ולכניסה אחת זאת אומרת שאם יוצאים מהמתחם תצטרכו לשלם שוב כדי להיכנס.

ביקור באקווריום של המפרץ מתאים ופופולרי למשפחות עם ילדים, יש גישה לבעלי מוגבלויות לכיסא גלגלים, בהחלט שווה להשקיע כמה שעות בסיור באקווריום המרשים יש שם המון מה לראות ומה לעשות 

טיפים לביקור באקווריום של המפרץ

תכנון מראש – את הסיבות להצלחה של טיול לאקווריום של המפרץ טמונה בתכנון של הביקור במקום מראש, האקווריום של המפרץ זוהי אטרקציה מאוד מבוקשת ופופולרית, בדקו מראש את שעות הפעילות, מחירי כניסה וכל אירוע או תערוכות מיוחדים שעשויים להתקיים במהלך ביקורכם. מומלץ לרכוש כרטיסים מראש כדי למנוע תורים.

הגיעו מוקדם – האקווריום של המפרץ יכול בקלות להיות מקום צפוף, במיוחד בעונת השיא של התיירות. הגעה מוקדמת יכולה לעזור לכם לברוח מההמונים ולחוות חוויה נעימה יותר.

קחו את הזמן – האקווריום של המפרץ נמצא בתוך מתח ענק יש באקווריום הרבה תערוכות לחקור מה לראות ומה לעשות, לכן קחו את הזמן ותהנו מכל אחת מהן. התערוכות נועדו להיות חינוכיות ואינטראקטיביות, כך שבהחלט שווה להקדיש כמה שעות טובות לביקור בכל המתחמים והתערוכות

האכלה או אינטראקציה עם בעלי חיים –  באקווריום של המפרץ לא ניתן להאכיל בעלי חיים בעצמכם,עם זאת יש להם אינטראקציות עם בעלי חיים ותוכניות האכלה מתוכננות. מומלץ לבדוק את לוח הזמנים ולהשתתף באחת מהתוכניות האלה כדי ללמוד עוד על בעלי החיים והתנהגויותיהם וליהנות מחוויה יוצאת דופן של אינטראקציה עם בעלי חיים.

בגדים ונעליים נוחות – האקווריום פרוש על פני שני מפלסים ועל פני שטח גדול מאוד, כדאי להיות מוכנים לעשות קצת הליכה. נעלו נעליים נוחות והתלבשו בהתאם למזג האוויר.

הביאו מצלמה – האקווריום של המפרץ מציע הזדמנויות רבות לתמונות מעולות, אז אל תשכחו להביא מצלמה טובה או את הנייד כדי לצלם תמונות בלתי נשכחות מאחת האטרקציות המלהיבות של סן פרנסיסקו 

מאמצי שימור מה אפשר ללמוד – האקווריום של המפרץ קודם כל מחויב לקדם מאמצי שימור וקיימות באזור מפרץ סן פרנסיסקו. בהחלט שווה ומומלץ ללמוד על המאמצים האלה, במיוחד אם אתם מבקרים במקום עם הילדים שגם עבורם וגם עבורכם זה יכול להיות שיעור חשוב לחיים 

מעבדת המפרץ – מעבדת המפרץ ממוקמת ממש סמוך לאקווריום של המפרץ ומציעה מגוון רחב של תוכניות ופעילויות חינוכיות. מומלץ לבקר במעבדת המפרץ כדי ללמוד עוד על מאמצי מחקר ושימור מתמשכים במפרץ סן פרנסיסקו, זוהי אטרקציה מעולה ומומלצת למשפחות עם ילדים.

מידע שימושי לביקור באקווריום של המפרץ

האקווריום של המפרץ ממוקם על קו המים של סן פרנסיסקו, במזח 39, רחוב ביץ' אמברקדרו. האקווריום פתוח מדי יום בין השעות 10:00 עד 18:00, והכניסה האחרונה תהיה שעה לפני הסגירה. עם זאת, שעות הפעילות עשויות להשתנות בחגים ובאירועים מיוחדים, כך שתמיד כדאי לבדוק את אתר האינטרנט של האקווריום לפני הביקור.

תוכניות ופעילויות – האקווריום של המפרץ מציע מגוון רחב של תוכניות ופעילויות חינוכיות למבקרים בכל הגילאים, כולל סיורים מודרכים, האכלת בעלי חיים ופעילויות נוספות. 

נגישות – האקווריום נגיש למבקרים עם מוגבלויות, עם רמפות, מעליות ושירותים נגישים בכל המתקן. כסאות גלגלים זמינים גם להשכרה על בסיס כל הקודם זוכה. 

חניה – חניה זמינה ברציף 39, אם כי היא יכולה להיות די יקרה. תחבורה ציבורית, כמו אוטובוסים וחשמליות, היא גם אפשרות נוחה ומשתלמת להגיע לאקווריום.

מה יש לעשות באזור של האקווריום המפרץ

האקווריום של המפרץ ממוקם על קו המים המפורסם של סן פרנסיסקו,  באחד האזורים  הפופולריים ביותר בסן פרנסיסקו מזח 39, זהו אזור מעולה למשפחות עם ילדים, זוגות רומנטיים או לטיול עם חברים. יש הרבה אטרקציות, מסעדות וחנויות באזור מסביב. כך ששווה לכם לתכנן את היום שלכם כדי שתספיקו לעשות עוד דברים מעניינים באזור של האקווריום של סן פרנסיסקו.

אטרקציות באזור של האקווריום של המפרץ

מזח 39 (Pier 39) – אחד היעדים התיירותיים הפופולריים ביותר בסן פרנסיסקו הכולל מסעדות, חנויות, אמני רחוב, ואת מושבת אריות הים המפורסמת של סן פרנסיסקו. מזח 39 אידיאלי לביקור עם הילדים תוכלו למצוא שם מגוון גדול של אטרקציות מעולות, גלידריות, חנויות ממתקים ועוד.

האי אלקטרז (Alcatraz Island) –  בית הכלא המפורסם בעולם והידוע לשמצה לשעבר אשר כיום מהווה את אחת האטרקציות התיירותית הפופולרית  ביותר בסן פרנסיסקו ונקודת ציון היסטורית לאומית חשובה ביותר. את הסיור לכלא תוכלו לקחת ממזח 39 במרחק הליכה קצר מהאקווריום של המפרץ.

מוזיאון המרינה ההיסטורי של סן פרנסיסקו – ( San Francisco Maritime National Historical Park) ממוקם בשכונת פישרמנ'ס וורף, הפארק ההיסטורי הלאומי הימי של סן פרנסיסקו מציע למבקרים את המראות, הצלילים, והסיפורים של ההיסטוריה הימית של חוף האוקיינוס ​​השקט. הפארק כולל צי מפואר של ספינות היסטוריות, מרכז מבקרים, מוזיאון ימי, מרכז מחקר ימי והמחוז ההיסטורי של פארק המים.

מסעדות מומלצות באזור של האקווריום של המפרץ

פוג הארבור פיש האוס (Fog Harbor Fish House) – מסעדת פירות ים עם נוף מרהיב של גשר שער הזהב והאי אלקטרז. זוהי מסעדה מאוד פופולרית בסן פרנסיסקו ובהחלט מומלץ למי שחובב מנות טריות של פירות ים.

בית קפה מאפייה בודין (Boudin Bakery & Cafe) – מאפייה ובית קפה אשר התפרסמו בזכות לחם מחמצת ייחודי ומגוון מנות שלא רואים בכל מקום. זהו אחד מבתי הקפה הפופולריים בסן פרנסיסקו אשר מגיש גם לא מעט מנות שוות במיוחד

קניות וחנויות פופולריות באזור של האקווריום של המפרץ

ג'ירלדי (Ghirardelli) – מתחם קניות שווה במיוחד אשר כולל חנויות המוכרות שוקולד, מזכרות, ביגוד ועוד מגוון גדול של מתנות ייחודיות. בהחלט מקום טוב לקניות בסן פרנסיסקו עם אפשרות למצוא מזכרות ייחודיות לעיר.

החנויות של מזח 39 (The shops of Pier 39) –  אחד מאזורי הקניות הטובים בעיר במיוחד עבור מזכרות.  זהו מתחם קניות גדול הכולל חנויות מזכרות, בגדים, תכשיטים ומגוון פריטים אחרים. 

פישרמנ'ס וורף (Fisherman's Wharf shops) –  אחד האזורים הפופולריים ביותר בסן פרנסיסקו, זהו אזור היסטורי עם חנויות שמוכרות פירות ים, מזכרות ועוד מגוון גדול של אפשרויות.יש עוד הרבה אטרקציות, מסעדות וחנויות באזור שמסביב לאקווריום המפרץ. 

האם יש בסן פרנסיסקו אקווריום? מה יש לראות באקווריום בסן פרנסיסקו? כל מה שחשוב לשאול על האקווריום של המפרץ

בסן פרנסיסקו יש לא מעט אטרקציות פופולריות ומומלצות, אחת הבולטות בהן זהו אקווריום המפרץ. מתחם עצום בגודלו המכיל יותר מעשרים אלף בעלי חיים ימים המתחלקים לשלוש מאות מינים שונים. יש שם תערוכות מרהיבות של, כרישים, דגים צבעוניים ועוד מגוון עצום של צמחיה, בהחלט מומלץ מאוד לבקר באקווריום של המפרץ.

את כרטיסי הכניסה לאקווריום המפרץ בסן פרנסיסקו, מומלץ לרכוש מראש באינטרנט ולהבטיח את מקומכם. מחירו של כרטיס הוא 119 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה מלאה לכל המתחמים של האקווריום של המפרץ, כמו כן הכרטיס כולל גם אפשרות ביטול עד עשרים וארבע שעות בעת הצורך.

כמובן, האקווריום של המפרץ הוא אחת האטרקציות הכי פופולריות עבור משפחות עם ילדים בסן פרנסיסקו. האקווריום משסק למשפחות כיף והנאה רבה, תוכלו ליהנות שם מתערוכות מדהימות, פעילויות משפחתיות ומציגים אינטראקטיבים נפלאים, בהחלט מומלץ לבקר עם ילדים באקווריום של המפרץ.

האקווריום של המפרץ ממוקם באזור מרכזי בעיר, במזח 39 המפורסם, בכתובת: 2 Beach St, San Francisco, CA 94133, שעות הפעילות של האקווריום של המפרץ הן כל יום החל מהשעה 11:00 עד השעה 18:00, אם אתם רוצים להימנע מעומסים של מבקרים אחרים מומלץ להגיע בשעות המוקדמות של הבוקר. במידה ואתם מגיעים עם רכב יש חניון גדול בקרבת מקום.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן