המדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

המדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס

Golden Gate Heights

שכונת גולדן גייט הייטס בסן פרנסיסקו, ידועה בשטח הררי ונופים פנורמיים של העיר וגשר שער הזהב. מה שעוד הפך את השכונה למפורסמת אלה הם המדרגות הייחודיות שלה. הרחבי השכונה ישנן מספר מערכות של מדרגות שנוצרו על ידי קבוצה של מתנדבים, שעבדה במשך מספר שנים על חיפוי המדרגות מפסיפס של אריחים צבעוניים. 

אחת ממערכות המדרגות המפורסמות ביותר בגולדן גייט הייטס היא מדרגות האריחים של השדרה השישה עשר שמושכים אליהם מדי שנה אינספור תיירים המגיעים לראות את הפלא הקסום. מערכת מדרגות נוספת בשכונה היא מדרגות מוראגה, אשר גם נוצרו על ידי קבוצת מתנדבים, הם שתלו גינות משני צידי המדרגות ויצרו נווה מדבר ירוק ויפה באמצע העיר.

שכונת גולדן גייט הייטס היא גם ביתו של פארק גרנד וויו, אליו ניתן להגיע על ידי טיפוס במדרגות התלולות, שם תוכלו ליהנות מנופים פנורמיים של סן פרנסיסקו, האוקיינוס ​​השקט וגשר שער הזהב. בסך הכל המדרגות בשכונת גולדן גייט זוהי אטרקציה שלא כדאי לפספס כשמבקרים בסן פרנסיסקו.

הבתים המיוחדים בשכונת גולדן גייט הייטס
הבתים המיוחדים בשכונת גולדן גייט הייטס

המדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס יצירת אמנות מהממת וייחודית

המדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס מפורסמות בשל המאפיינים הייחודיים והאמנותיים. בין המדרגות הידועות ביותר בשכונה אלו הם מדרגות האריחים של השדרה השישה עשר. מערכת המדרגות הזו הפכה ליצירת אמנות על ידי קבוצת מתנדבים שבילו מספר שנים רב בכיסוי המדרגות בפסיפס יפהפה של אריחים צבעוניים. 

הם יצרו שם יצירת אמנות מרהיבה וייחודית אשר מושכת מבקרים מכל רחבי העולם. גרם מדרגות נוסף שלא כדאי לפספס נמצא בשכונת גולדן גייטס הוא מדרגות מוראגה, שם המתנדבים יצרו גינות ירוקות ומטופחות משני צידי המדרגות. 

המדרגות בגולדן גייט הייטס מפורסמות גם בזכות הנופים המדהימים של סן פרנסיסקו שהן מציעות. ניתן להגיע בדרך ייחודית ומקסימה לרחובות ובתים שונים בשכונה. כמו כן ניתן גם להגיע לפארק גרנד ויו על ידי טיפוס במדרגות תלולות, שם ניתן ליהנות מנופים פנורמיים של סן פרנסיסקו אשר כוללים גם את  האוקיינוס ​​השקט וגשר שער הזהב. 

 

בסך הכל, המדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס מפורסמות בשילוב של ביטוי אמנותי, מאפיינים ייחודיים ונופים עוצרי נשימה, מה שהופך אותם ליעד פופולרי עבור תיירים מכל רחבי העולם ומקומיים כאחד.

טיפים ומידע שימושי על ביקור במדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס

אם אתם מתכננים לבקר במדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס, בהחלט כדאי לתכנן את הטיול מראש. כדאי לקחת בחשבון שהמדרגות בשכונה יכולות להיות תלולות ומאתגרות מה שלא בטוח מתאים לכולם, חשוב לנעול נעליים נוחות, כמו גם לא לשכוח להביא הרבה מים במיוחד אם מדובר על יום חם.

בשל המיקום של המדרגות ליד אטרקציות רבות בהחלט מומלץ לבקר את היום שלכם מראש, שכונת גולדן גייט הייטס מכילה מספר אטרקציות נוספות, כולל פארק גרנד וויו ומאגר הסאנסט, לכן כדאי לתכנן את היום שלכם כך שתספיקו לראות כמה שיותר באזור המקסים.

המדרגות  בשכונת גולדן גייט הייטס הן יעד פופולרי עבור מבקרים רבים מכל רחבי העולם כמו גם מקומיים רבים, לכן כדאי לתכנן את הביקור מראש כדי להימנע מעומסים של ההמונים. מומלץ לבקר במדרגות בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות.

בסך הכל, ביקור במדרגות בגולדן גייט הייטס זוהי חוויה יוצאת מן הכלל, אך חשוב לתכנן את הטיול, כמו כן חשוב לזכור שמדובר בשכונת מגורים לכן חשוב לכבד את זה ולשמור על השקט והניקיון.

מה מיוחד במדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס? האם שווה לבקר שם? כל מה שחשוב לשאול על המדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס

ביקור במדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס זוהי חוויה מיוחדת מכמה סיבות, באמצעות המדרגות הייחודיות תוכלו לחקור את השכונה המפורסמת, המדרגות בשכונה מעוטרות בפסיפסים יפהפיים, גינות וביטויים אמנותיים נוספים, מה שהופך אותן לאטרקציה ייחודית ומעניינת, תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים של סן פרנסיסקו ושל גשר הזהב ולצלם תמונות מדהימות למזכרת.

בשכונת גולדן גייט הייטס יש לא מעט אטרקציות פופולריות שלא כדאי לפספס, בין היתר תוכלו למצוא שם את מאגר הסאנסט, אחד הפארקים היפים בעיר נמצא במעלה המדרגות ומספק את הנופים היפים ביותר של העיר. בהחלט שווה לתכנן את היום שלכם כדי שתספיקו לראות ולעשות עוד דברים מעניינים בשכונה.

ניתן להגיע לשכונת גולדן גייט הייטס בקלות במספר דרכים, אם אתם מגיעים עם רכב מומלץ להחנות ברחוב מקביל למדרגות, כדאי לקחת בחשבון שיש בעיה למצוא חניה באזור, במידה ואתם מעוניינים להגיע בתחבורה ציבורית, ניתן לקחת את קווי האוטובוס 16AX, 16 BX, לשדרה ה 15 

המדרגות בשכונת גולדן גייט הייטס הם אטרקציה פופולרית בסן פרנסיסקו, אם זאת כדאי לקחת בחשבון שהמדרגות מאוד תלולות יכולות להוות אתגר עבור מי שמתקשה לעמוד במאמץ רב.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן