מוזיאון Exploratorium מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

מוזיאון Exploratorium מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו

האקספלורטוריום מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו הוא אחד המוזיאונים המעניינים ביותר בעיר אשר חוקר את העולם באמצעות מדע, אמנות ותפיסה אנושית. המוזיאון מכיל מאות תערוכות המציגות עולם מלא של הרפתקאות מלהיבות לכל המשפחה.

המוזיאון מחולק לשישה אזורים שונים טשר מכילים מגוון עצום של תערוכות אינטראקטיביות שהמבקרים הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהתצוגה. תוכלו לגעת, להתעסק ולשחק עם מאות מוצגים אינטראקטיביים, להקשיב להרצאות מעניינות, ליהנות מנופים מרהיבים של המפרץ וללמוד מקרוב על התרבות החדשנית של סן פרנסיסקו.

מוזיאון אקספלורטוריום (Exploratorium) מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו הוא ללא ספק אחד המקומות המסקרנים בעיר, בהחלט מומלץ לשים את הביקור במוזיאון גבוה בסדר העדיפות של האטרקציות בסן פרנסיסקו

מוזיאון אקספלורטוריום איך הכל התחיל

מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו האקספלורטוריום, היה רעיון של הפרופסור פרנק אופנהיימר אשר עדיין היה מורה בבית ספר תיכון ופיזיקאי ניסיוני. כאשר הוא לימד באוניברסיטה הוא החליט לפתוח מעבדת ניסויים במטרה להעניק לתלמידים את האפשרות לחקור תופעות מדעיות לפי הקצב והיכולת שלהם.

המעבד יצרה סקרנות רבה בקרב התלמידים, אך פרנק ממש נבהל מחוסר הידע שלהם במדע וטכנולוגיה. זה מאוד השפיע עליו והוא החליט לקחת את העניין של העברת הידע החשוב לכולם. המעבדה הייתה המודל וההשראה שלו לפתיחת מוזיאון אקספלורטוריום.

המוזיאון נפתח לקהל הרחב בשנת אלף תשע מאות שישים ותשע ועד מהר הפך להיות אחד המוזיאונים הפופולריים ביותר בסן פרנסיסקו. לפרנק אופנהיימר היה חזון הוא ראה באמנות ובמדע דרכים וזוויות שונות המאפשרות לחקור את העולם, הוא שילב את שני הרעיונות שלו במוזיאון האקספלורטוריום מתחילת דרכו חזון חלוצי באותה תקופה שנשמר עד עצם היום הזה. 

כיום מוזיאון האקספלורטוריום ממשיך את דרכו של פרנק, אמנים ומדענים מרחבי העולם ממשיכים לעבוד זה לצד זה ולפתח רעיונות חדשים למוזיאון ולתערוכות שהוא מציג. המטרה המשותפת היא לתמוך בתרבות של ניסויים ושיתוף פעולה, לעורר סקרנות והבנה בקרב הציבור ולעורר רעיונות וכיוונים חדשים.

הייחודיות של מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו האקספלורטוריום (Exploratorium) מתבטא בכך שהמוזיאון כל הזמן מתפתח החל מימיו הראשונים התערוכות במוזיאון כל הזמן מתחלפות וכל הזמן יש תערוכות חדשות פורצות דרך יותר מקודמותיהן, המוזיאון הקים גם אתר אינטרנט ענק אשר מכיל תוכן רב על המוזיאון ועל נושא המדע.

קשה לתכנן את הביקור במוזיאון מראש מפני שיש כל כך הרבה תערוכות ומיצגים שונים, ניתן להוריד את האפליקציה של המוזיאון וקבל ממנה מידע רב על המוזיאון והתערוכות, לעשות סיור אודיו מודרך ולקבל את כל המידע השימושי על המוזיאון

לחקור לשחק ולגלות במוזיאון המדע של סן פרנסיסקו

מוזיאון אקספלורטוריום (Exploratorium) מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו הוא ללא ספק אחד מאתרי התיירות הטובים ביותר בסן פרנסיסקו. כמות התערוכות המעניינות שהמוזיאון מציג היא פשוט עצומה ומחולקת לנושאים רבים כגון, אומנויות, אסטרונומיה ומדעי החלל, ביולוגיה, כימיה, הנדסה וטכנולוגיה מדע סביבתי, היסטוריה,טבע המדע, תפיסה, פיזיקה, מדעי החברה ועוד.

בין התערוכות הפופולריות במוזיאון מומלץ לבקר בתערוכות צבע אמיתי, קשתות בענן על התקרה, קשתות בענן על הרצפה, מיצב האמנות של פיט סטפנס, משחק עם ספקטרום האור בכל רחבי האקספלורטוריום, מיצבים אמנותיים בקנה מידה אדיר, מחקרים על חיים מיקרוסקופיים, תלמדו על התנועה מזווית שונה לחלוטין.

אם אתם מגיעים עם הילדים שווה לבקר במעבדה הניסיונית לילדים ולהשתתף בפעילויות נפלאות לכל המשפחה, נסו את הפעילות צבעים במים ובועות סבון, ניסוי מעניין עם סרט סבון כדי לראות את ההתנהגות והמראה הצבעוני של אורכי גל שונים של אור מה שיוצר צבעים עזים אשר מתערבלים יחד.

 במוזיאון האקספלורטוריום, אתם לא רק מסתכלים על המוצגים והתערוכות אתם יכולים לשחק, לרקוד, לרחף, לגעת, לערבב צבעים ולשבור את האור, לעצור את הזמן, ללכוד גל, בקיצור זה היופי של מוזיאון אקספלורטוריום (Exploratorium) מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו הכל יכול לקרות כאן.

מידע שימושי על ביקור במוזיאון אקספלורטוריום

מוזיאון אקספלורטוריום מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו הוא אחד היעדים הפופולריים ביותר בסן פרנסיסקו עבור משפחות עם ילדים כמו גם מבוגרים. המוזיאון ממוקם ברציף חמש עשרה בין בניין המעבורת ההיסטורי לבין מזח 39 באמברקדרו סן פרנסיסקו. מוזיאון אקספלורטוריום הוא אולי המוזיאון הניסיוני ביותר בעולם, מה שהופך אותו למוקד משיכה עבור תיירים מכל רחבי העולם.

עקב הפופולריות הגדולה של המוזיאון בהחלט מומלץ בחום לקנות את הכרטיסים מראש ולהבטיח את מקומכם. לרכישה של כרטיס כניסה למוזיאון באינטרנט יש מספר יתרונות והטבות משתלמות. המחיר של הכרטיס הוא מאה וחמישים שקלים לאדם.

הכרטיס כולל, כניסה ליום שלם לכל המתחמים והתערוכות, כולל מתחלפות במוזיאון אקספלורטוריום Exploratorium  מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו. כאמור הכרטיס כולל גם הטבות שוות במיוחד למשל דילוג על התור בכניסה למוזיאון, אשר מהווה יתרון מעולה שחוסך לכם לא מעט זמן המתנה בכניסה.

ניתן להזמין את הכרטיס היום ולשלם עליו במועד מאוחר יותר, במידה ואתם לא יכולים להגיע ניתן לבטל את הכרטיסים בהתראה של כד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הביקור במוזיאון. כדאי לקחת בחשבון שכרטיס הכניסה תקף ליום אחד ספציפי, את תאריך הביקור אתם סוגרים בעת ההזמנה.

מוזיאון אקספלורטוריום Exploratorium  מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו, ממוקם באזור בו יש המון מה לראות ומה לעשות, לכן נסו לתכנן את היום שלכם מראש, יש באזור לא מעט אטרקציות לכל המשפחה כמו המתחם של מזח 39 שמציע מגוון פעילויות לכולם.

תוכלו ליהנות מארוחה טובה במסעדה של המוזיאון או באחת המסעדות הרבות שיש באזור. קחו את הזמן שלכם בעת הביקור במוזיאון יש המון תערוכות מעניינות שווה להקדיש לפחות שעתיים במוזיאון, כדי לנצל את השפע שהוא מציע, בהחלט אחד מקומות שאסור לפספס שמגיעים לטיול בסן פרנסיסקו.

מה זה מוזיאון האקספלורטוריום בסן פרנסיסקו? האם כדאי לבקר שם עם ילדים? כל מה שחשוב לשאול על מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו

מוזיאון אקספלורטוריום (Exploratorium) מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו, הוא אחד המוזיאונים הפופולריים ביותר בעיר, אשר עוסק במדע וטכנולוגיה ומציג מספר עצום של תערוכות ומיצגים אינטראקטיביים, בהם קהל המבקרים יכול לגעת לשחק להפעיל ולהיות חלק בלתי נפרד מהתערוכה. המוזיאון ממוקם באזור מעולה אותו תוכלו לחקור לפני או אחרי הביקור במוזיאון.

את כרטיסי הכניסה למוזיאון מומלץ לקנות מראש באינטרנט מה שמעניק לכם מספר הטבות משתלמות. המחיר של הכרטיס הוא 150 שקל לאדם, הכרטיס כולל, כניסה לכל אורך היום לכל התערוכות של המוזיאון, כמו כן הכרטיס כולל מספר הטבות כגון, דילוג על התור בכניסה למוזיאון, ניתן לרכוש את הכרטיס היום ולשלם עליו במועד סמוך לביקור, כמו כן במידה ואתם מעוניינים לבטל את הכרטיס ניתן לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור במוזיאון.

מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו ממוקם ברציף חמש עשרה בין בניין המעבורת ההיסטורי לבין מזח 39 אמברקדרו בסן פרנסיסקו, בכתובת: Exhibit Development Shop, San Francisco, CA 94111, כדאי לקחת בחשבון שהמוזיאון ממוקם באזור בו יש עוד המון אטרקציות, מסעדות, קניות ועוד. לכן שווה לתכנן את היום שלכם מראש כדי שתספיקו לראות ולעשות עוד דברים.

מוזיאון אקספלורטוריום (Exploratorium) מוזיאון המדע של סן פרנסיסקו פתוח כל השבוע מלבד ימי שני בין השעות 10:00 עד 17:00 ביום חמישי המוזיאון פתוח בנוסף בין השעות 18:00 עד 22:00. כניסה אחרונה למוזיאון היא עד שעה לפני הסגירה, מומלץ להשקיע לפחות שעתיים של ביקור במוזיאון ואם אתם אוהבים אפשר לבלות שם גם חצי יום.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן