היכרות עם שדה התעופה של סן פרנסיסקו

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

היכרות עם שדה התעופה של סן פרנסיסקו

שדה התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו הוא אחד מהשדות העמוסים והגדולים בעולם, מכיוון שהוא ממוקם בקצה הדרומי של העיר, חשוב לדעת איך להגיע למרכז העיר לגשר שער הזהב. כדי להגיע לשדה התעופה, ניתן להשתמש ברכבת בשם (BART), אשר מסיעה מהעיר ומתחברת ישירות לשדה התעופה. 

בנוסף, ניתן להשתמש בתחבורה ציבורית, כגון אוטובוסים וחשמליות, יש גם אופניים להשכרה. שדה התעופה מציע מגוון שירותי נוחות לנוסעים, כגון חנייה לרכבים, מסעדות, חנויות מזון וקפה, חנויות, ועוד. כדאי לבדוק מראש עם חברת התעופה את שעות הטיסה והנחיות המעבר לטיסה, וגם לצפות בכמות זמן מספיקה להגיע לשדה התעופה בזמן לפני הטיסה. 

כדאי גם לוודא כי יש לכם את המסמכים הדרושים לנסיעה, כמו דרכון תקף ובקרת אבטחה. כדי לעשות טיול בסן פרנסיסקו שיהיה מוצלח במיוחד בהחלט שווה לתכנן מראש את ההגעה ואת כל מה שכרוך בכך, הכנו עבורכם מדריך היכרות עם שדה התעופה של סן פרנסיסקו

מידע שימושי על שדה התעופה של סן פרנסיסקו
מידע שימושי על שדה התעופה של סן פרנסיסקו

נחיתה בשדה התעופה של סן פרנסיסקו היא חלק בלתי נפרד מחווית הנסיעה, ולכן חשוב לדעת כמה דברים על השדה והנחיות לנחיתה.

  1. מיקום השדה – שדה התעופה של סן פרנסיסקו (SFO) ממוקם כ-21 ק"מ ממרכז העיר, ולוקה סמוך לערים ביירון וסאות' סן פרנסיסקו. 
  2. הגעה לשדה – ניתן להגיע לשדה התעופה באמצעות רכב פרטי, טסטריין (BART), מוניות, אוטובוסים או חשמלית. 
  3. שעות טיסה – השדה פועל כל היום וכל הלילה, ובו מטוסים של מספר חברות תעופה ליעדים ברחבי ארה"ב ובעולם.
  4. מתקנים ושירותים – השדה מציע מגוון שירותים ומתקנים לנוחות הנוסעים, כולל מספר חניות, מסעדות, בתי קפה, חנויות וכן גם מרפאה, חדר חניה למשפחות, חדרי עצירה וכן גם חדרי טיסה פרטיים ועסקיים. 
  5. דיוטי פרי – חשוב לזכור כי על מנת להיכנס לארצות הברית יש לעמוד בדיוטי פרי המפורט על ידי סמכות הממשלתית האמריקאית, ולכן חשוב לוודא שיש לכם את כל המסמכים הנדרשים.
 

איפה בדיוק נוחתים בשדה התעופה של סן פרנסיסקו – בשדה התעופה של סן פרנסיסקו, הטרמינלים נמצאים בשני צידי השדה התעופה המרכזי. רוב הטיסות הבינלאומיות והטיסות של חברות התעופה הגדולות יותר מנחיתות בטרמינל הבינלאומי (International Terminal), הממוקם בצד הצפוני של השדה. 

טיסות פנימיות נחתות בטרמינלים 1, 2 ו-3 הממוקמים בצד הדרומי של השדה. כדי לדעת בדיוק באיזה טרמינל אתם עומדים לנחות, כדאי לבדוק את מספר הטיסה שלך לצפות במידע על הטיסה באתר האינטרנט של חברת התעופה שלך או באתר השדה התעופה.

נחיתה בשדה התעופה של סן פרנסיסקו היא חלק בלתי נפרד מחווית הנסיעה,
נחיתה בשדה התעופה של סן פרנסיסקו היא חלק בלתי נפרד מחווית הנסיעה,

כמה זמן מהעיר נמצא שדה התעופה של סן פרנסיסקו – שדה התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו (SFO) ממוקם במרחק של כ-21 קילומטרים ממרכז העיר, ובהתאם למצב התעבורה והזמן שלכם להגיע לשדה התעופה, ניתן לצפות בטווח של 30 דקות עד שעה וחצי נסיעה מהעיר לשדה התעופה. 

כדי להיות בטוחים ולא להיאלץ להתמודד עם בעיות תנועה ועומסים, כדאי לתכנן את הנסיעה מראש ולקחת בחשבון את זמניה דרך האפשריים כולל סיבוכי תנועה בשעות הפקקים.

דרכי הגעה משדה התעופה של סן פרנסיסקו לעיר

רכבת (BART) – הרכבת המהירה הציבורית בארט מספקת חיבור מהיר ונוח מהשדה למרכז העיר. הקו האדום של בארט עובר ישירות דרך השדה ומגיע לתחנת Embarcadero במרכז העיר בזמן נסיעה של כ- 30 דקות. כדי להגיע לתחנת BART בשדה התעופה, יש לעקוב אחרי הכיוון לטרמינל 3.

מוניות – ישנם מוניות זמינות מחוץ לטרמינלים של השדה, כאשר הנסיעה למרכז העיר תיקח בערך 20 דקות הזמן גם תלוי בתנאי התנועה בכבישים.

אוטובוסים – יש מספר קווי אוטובוסים הפועלים משדה התעופה למרכז העיר ולאזורים נוספים בסן פרנסיסקו והסביבה. האוטובוסים יוצאים מטרמינל 2 ו-3 של שדה התעופה. כדי לקבל מידע מעודכן על הקווים והשעות, ניתן לבדוק באתר של החברות השונות של תחבורה ציבורית באזור.

אפליקציות שיתוף נהיגה – בשדה התעופה של סן פרנסיסקו יש הרבה אפשרויות לנסוע לעיר באמצעות אפליקציות שיתוף נסיעה כמו (Uber, Lyft) ניתן להזמין רכב מיד אחרי הגעתכם לשדה התעופה על ידי הורדת האפליקציה והרשמה לשירות. 

במקרה של אובר וליפט יש נקודות איסוף מיועדות בשדה התעופה. כדי למצוא את הנקודה המתאימה, יש לעקוב אחר הכיוונים שמופיעים באפליקציה שתסביר לכם איך להגיע. כדאי לקחת בחשבון מחירי הנסיעות משתנים ותלויים בזמן הנסיעה, כמות הנוסעים ומסלול הנסיעה.

הדיוטי פרי של שדה התעופה של סן פרנסיסקו

בשדה התעופה של סן פרנסיסקו ישנן מספר חנויות דיוטי פרי במסלול הטיסות הבינלאומיות. כדי לקנות בחנויות הדיוטי פרי עליכם להיות עם כרטיס טיסה ליעד בחו"ל, כי זה הכרטיס שמאפשר לכם לצאת מהמדינה ללא תשלום מכס. חשוב לזכור כי לא כל המוצרים המוצעים בחנויות דיוטי פרי הם זולים מהמחירים שאפשר למצוא בחנויות רגילות. לכן, חשוב להשוות מחירים ולוודא כי אתם מקבלים ערך מוסף עבור הכסף שאתם מוציאים.

שדה התעופה של סן פרנסיסקו, איך להתכונן לנחיתה
שדה התעופה של סן פרנסיסקו, איך להתכונן לנחיתה

טיפים ומידע שימושי על שדה התעופה של סן פרנסיסקו

  1. הגיעו מוקדם – כדי להימנע מאיחורים ולקבל את הזמן המקסימלי לבדוק בטרם הטיסה, מומלץ להגיע לשדה התעופה בזמן מספיק לפני הטיסה. 
  2. בדקו מראש את החוקים המקומיים – חשוב לדעת את החוקים המקומיים על מזוודות, אבטחת טיסה ומכס. יש חזקות ומגבלות על כמות הנוזלים והמזוודות שניתן לקחת עם עלייה לטיסה. 
  3. הורידו אפליקציות מראש – ישנן אפליקציות כמו הספקטרום המאפשרות לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים במכשיר הנייד במהלך הטיסה, אך לכדי זה צריך להוריד אותן לפני הטיסה. 
  4. מצאו מקום שקט להעביר את הזמן – השדה מציע מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה וחנויות, אך לפעמים יש צורך להתחיל ללכת רחוק על מנת למצוא מקום רגוע 
  5. השתמשו בחיבור Wi-Fi בחינם-  השדה מציע חיבור Wi-Fi בחינם לכל הנוסעים, כדי לאפשר להם להתחבר לאינטרנט ללא עלות נוספת.מה צריך לדעת על שדה התעופה של סן פרנסיסקו? איפה נוחתים? איך מגיעים לעיר? כל מה שחשוב לשאול על שדה התעופה של סן פרנסיסקו

ישנם מספר אפשרויות להגיע מהשדה לעיר. האפשרויות הכי נפוצות הן, מוניות, ישנם מוניות שמחכות בכניסה לשדה התעופה. המחיר יהיה בערך 50 עד 60 דולר לנסיעה למרכז העיר. רכבת, הרכבת האקספרס בתשלום מסיעה נוסעים מהשדה לתחנה המרכזית של סן פרנסיסקו. המחיר יהיה בערך 9 דולרים לנסיעה. אוטובוס, ישנם אוטובוסים ציבוריים שיוצאים מהשדה לעיר במחיר של כ- 9 דולרים לנסיעה.

שדה התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו הוא אחד השדות הגדולים והעמוסים בעולם. כדי להקל על הנוסעים, השדה מציע מגוון שירותים ואפשרויות קניות ומסעדות בתוך השדה. כמו כן, ישנם כלי תחבורה ציבוריים ופרטיים שמחכים מחוץ לשדה כדי לספק אפשרויות הגעה ויציאה נוספות.

כאשר מגיעים לנחיתה בשדה התעופה של סן פרנסיסקו, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון, מסלולי הגעה,  כדי להגיע מהשדה לשם שבו תרצו להמשיך, כדאי לדעת מראש את המסלול המתאים ביותר. ישנם מסלולים שונים להגעה למרכז העיר או לאזורים נוספים בעיר וכדאי לבדוק אותם מראש. 

המרחק בין שדה התעופה של סן פרנסיסקו (SFO) למרכז העיר תלוי בזמן הנסיעה ובכלי הרכב שתשתמשו בו. בכלי רכב פרטי, המרחק יכול לקחת כ-20 דקות עד חצי שעה במצבי תנועה נורמליים. תחבורה ציבורית, תלוי באפשרויות המוצעות. הקו הציבורי של BART מספק חיבור ישיר בין שדה התעופה למרכז העיר ולעיריות נוספות. הנסיעה בקו ה- BART משך כ- 30 דקות, תלוי בתחנות שאתם עוברים בדרך..

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן