סיור הליקופטר מעל גשר הזהב

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

סיור הליקופטר מעל גשר הזהב

סן פרנסיסקו הייתה המקום בו הבהלה לזהב הייתה בשיאה, לאורך השנים העיר יצרה לא מעט סמלים חשובים וייחודים שמיד אפשר לקשר אותם לעיר. אחד הסמלים הכי בולטים של סן פרנסיסקו זהו גשר הזהב האייקוני שמחבר בין שני קצותיו של מצר שער הזהב. 

גשר הזהב משתרע לאורך של כמעט שלושה קילומטרים ויש לו שני מגדלים גדולים שמגיעים לגובה העצום של מאתיים שלושים מטרים, אין ספק כאשר מגיעים לסן פרנסיסקו גשר הזהב הוא אחד המקומות החשובים שממש לא כדאי לפספס ואם כבר מגיעים לגשר הזהב אז למה לא לראות אותו בסטייל?

סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב זוהי דרך נפלאה לראות את גשר הזהב ממעוף הציפור וזוויות ייחודיות של שלוש מאות שישים מעלות. אז אם אתם מתכננים טיול לסן פרנסיסקו מומלץ לשים גבוה בסדר העדיפויות סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב.

גשר שער הזהב האייקוני ממעוף הציפור חוויה ייחודית בסן פרנסיסקו

גשר הזהב בסן פרנסיסקו הוא אחד הגשרים המפורסמים ביותר בעולם, הגדול שלו והמיקום הייחודי, כמו גם העובדה שהגשר מופיע בלא מעט סרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה. כאשר מגיעים לסן פרנסיסקו זהו אחד המקומות שממש לא כדאי לפספס.

סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב לוקח אתכם להרפתקה יוצאת דופן בסן פרנסיסקו הסיור הייחודי עובר מעל נקודות ציון חשובות ברחבי העיר כמו למשל, אושן ביץ', פארק אורקל וכלא האי אלקטרז כמו גם הטיסה עוברת מעל הגשר האייקוני גשר הזהב של סן פרנסיסקו כמו גם השמורה הלאומית של שער הזהב.

הסיור עובר לאורך החוף מעל שמורת גולדן גייט ממשיך מעל בייקר ביץ' ומגדלור בוניטה, משם אל אושן ביץ' ופארק שער הזהב, ואז ממש מעבר לגשר שער הזהב האייקוני. זוהי ללא ספק חוויה כפולה גם הטיסה המרגשת בהליקופטר וגם הנופים המדהימים של גשר הזהב המפורסם.

מידע שימושי על סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב

סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב זוהי אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בסן פרנסיסקו ובהחלט חוויה שווה ביותר. לפני שהסיור מתחיל תקבלו הדרכה בסיסית מלאה על ההתנהלות בזמן הטיסה כמו גם הסברים על אמצעי הבטיחות השונים כגון, חגורת הבטיחות, אוזניות תקשורת ועוד. 

כדאי לקחת בחשבון שגם הפופולריות של הסיור וגם העובדה שרק ארבעה משתתפים יכולים לעלות על טיסה בכל פעם, יכולה ליצור מצב של מקומות פנויים, לכן מומלץ בחום להזמין את הסיור מראש באינטרנט. לא רק שתבטיחו את מקומכם תוכלו גם ליהנות מכמה הטבות שוות במיוחד.

מחיר של סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב עולה, אלף מאתיים עשרים ושלושה שקלים לאדם, הכרטיס כולל, סיור של שעה מעל נקודת ציון חשובות בסן פרנסיסקו, מדריך טיס צמוד, והדרכה בטיחותית, כמו כן הכרטיס כולל גם דילוג על התור. במידה ואתם לא יכולים להגיע לסיור הכרטיס כולל גם אפשרות של ביטול עד שבעים ושתיים שעות לפני המועד של הסיור.

*כדאי לקחת בחשבון – כל הטיסות כפופות לביטול עקב מזג אוויר סוער, הטיס קובע שלושים דקות לפני מועד הטיסה האם היא תתקיים, במידה והטיסה תבוטל, תוכלו לקבוע מועד חדש או לקבל את כל כספכם חזרה. ההליקופטר יכול להכיל עד ארבעה נוסעים כאשר המינימום הנדרש לטיסה הוא לפחות שני אנשים.

סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב בסן פרנסיסקו לא מתאים לבעלי מוגבלויות את למי שמשתמש בכיסא גלגלים. כמו כן הטיסה לא מתאימה למי ששוקל יותר ממאה ותשעה קילו. ניתן לשדרג את הכרטיס ולהוסיף גם הסעות הלוך חזור, במידה ואתם מעוניינים לעשות את השדרוג תוכלו לעשות זאת בעת ההזמנה.

בסופו של דבר א אתם מחפשים אטרקציות מומלצות בסן פרנסיסקו אין ספק שסיור בהליקופטר מעל גשר הזהב זוהי חוויה ייחודית שתשאיר לכם זכרונות בלתי נשכחים מהטיול לסן פרנסיסקו.

איזה דרכים מיוחדות יש לראות את גשר הזהב? האם סיור בהליקופטר מתאים לכולם? כל מה שחשוב לשאול על סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב

סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב נחשב לאחת האטרקציות הפופולריות בסן פרנסיסקו, זוהי בהחלט אטרקציה מומלצת ושווה במיוחד. חוויה ייחודית אשר לוקחת אתכם למסע מרתק מעל גשר שער הזהב האייקוני כמו גם לנקודות ציון חשובות ומעניינות ברחבי העיר, כמו למשל האי של כלא אלקטרז, שמורת פארק הזהב ועוד מקומות שלא כדאי לפספס בסן פרנסיסקו.

סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב זוהי אטרקציה מאוד מבוקשת בסן פרנסיסקו לכן בהחלט מומלץ לרכוש את הכרטיסים לסיור מראש. מחיר של סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב הוא 1223 שקלים לאדם, הכרטיס כולל, סיור של שעה מעל גשר הזהב ועוד אתרים חשובים ברחבי העיר, מדריך טיס צמוד, הדרכה בטיחותית ועוד. כמו כן הכרטיס כולל גם דילוג על התור ואפשרות של ביטול עד שבעים ושתיים שעות לפני המועד של הסיור. 

לא יש מספר הגבלות מסוימות כגון, הסיור לא מתאים לבעלי מוגבלויות או כיסא גלגלים, כמו כן הסיור מוגבל לאנשים ששוקלים יותר ממאה ותשעה קילוגרמים. הסיור מאוד פופולרי עבור זוגות רומנטיים כמו גם עבור משפחות עם ילדים, כדאי לקחת בחשבון שהסיור מוגבל עד לארבעה משתתפים כמו כן המינימום הנדרש לצאת לסיור הוא לפחות שני אנשים.

סיור בהליקופטר מעל גשר הזהב זוהי חוויה מדהימה, מומלץ לבדוק לפני שהטיסה מתקיימת את מצב מזג האוויר, במקרה של מזג אוויר סוער הטיסה עלולה להתבטל, חצי שעה לפני הטיסה תקבלו אישור סופי מהטיס. במידה והטיסה לא מתקיימת ניתן להזמין טיסה למועד אחר או לקבל את כל הכסף חזרה.לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן