מוזיאון דיסני סן פרנסיסקו

צריכים עזרה בתכנון החופשה בסן פרנסיסקו ?

מוזיאון דיסני סן פרנסיסקו

מוזיאון דיסני בסן פרנסיסקו הוא מוזיאון שמציג את יצירותיו של וולט דיסני ומתמקד בצורות שונות של אמנות וביצירות המקוריות של דיסני. המוזיאון נפתח לראשונה בשנת 2009 ונמצא בסן פרנסיסקו, בקורס נט סטריט, בשכונת המרינה. 

המוזיאון מציג תערוכות יחידות וקבועות המראות את הפיתוח וההיסטוריה של הסטודיו והמשפחה של דיסני. עם זאת, חלק מהתצוגות מתמקדות גם בסיפור התרבותי של אמריקה והשפעתו על היצירות של דיסני.

המוזיאון כולל מגוון תצוגות קבועות וזמניות על מנת לחקור את הפיתוח של יצירות דיסני, כולל ציורים מקוריים, רכבות עץ ומודלים של אטרקציות מפארקי הרפתקאות דיסני ברחבי העולם. כמו כן, המוזיאון מציג מספר פעילויות וחוויות אינטראקטיביות כגון סרטוני הצגה, פעילויות יצירתיות וסיורים מודרכים.

בנוסף לתצוגות הקבועות והזמניות, המוזיאון מציע גם מספר פעילויות ואטרקציות נוספות, אלה האטרקציות הפופולריות ביותר במוזיאון דיסני בסן פרנסיסקו

מה רואים במוזיאון דיסני בסן פרנסיסקו

הצגות קולנוע ומצגות – המוזיאון מציג הצגות קולנוע ומצגות שמתמקדות בסיפורי היצירה והפיתוח של וולט דיסני והחברה שלו. כמו כן, המוזיאון מציע מצגות ופעילויות יצירתיות לילדים ומבוגרים.

חנות מתנות – החנות מכילה מגוון רחב של מוצרים וספרי קולנוע קלאסיים, כמו גם צעצועי יצירה ומגוון רחב של מוצרים של דיסני.

מסע אופנוע – מסע באופנוע הוא חוויה ייחודית במינה שמציעה למבקרים לנסוע באופנוע מסוג טריילר באורך של שבעה מטרים וגובה של שלושה מטריפ, דרך חללי עירוניים ופארקים, אשר מכניסים אתכם לתוך עולם קסום של יצירות דיסני.

מסלול היסטורי של וולט דיסני – המסלול היסטורי הוא סיור עצמאי דרך המוזיאון, המתמקד בחייו ובפיתוח יצירותיו של וולט דיסני, כולל השראותיו, רגעי הקמה להתפתחותם של פארקי הרפתקאות מפורסמים ומרכזיים בעולם כולו.

מסע לאחור בזמן – המוזיאון מציע חוויה מדהימה של נסיעה חזרה בזמן לעולם הפארקים הקלאסי של וולט דיסני. במסע זה, המבקרים יכולים לראות את ההתפתחות של פארקי הרפתקאות ולחוות את הרגעים המרכזיים בהם נוצרו האטרקציות המופלאות האלו.

תערוכות מיוחדות – המוזיאון מארגן מספר תערוכות מיוחדות כל שנה, המציגות את יצירות האמנות והתרבות המשפיעות על יצירתם של וולט דיסני והצוות היצירתי שלו עם הסרטים הייחודיים וכמובן פארקי השעשועים המיוחדים של דיסני.

היסטוריית הפארקים של דיסני – במוזיאון ניתן ללמוד על ההיסטוריה של פארקי הרפתקאות והאטרקציות של דיסני ברחבי העולם. זה כולל חוויות חדשות ומרתקות על סיפורי הפיתוח והעיצוב של הפארקים של דיסני, ועל המערכת המורכבת של יצירת מרכיבי הרפתקאות וסטים מיוחדים.

מפעל ייצור אמנות – המוזיאון מציג מפעל ייצור אמנות שמאפשר למבקרים לראות את התהליך המפורט של יצירת פסלים ותצוגות גדולות, שמאפשרים למבקרים להבין את הטכנולוגיה העומדת מאחורי הפיתוחים של דיסני.

מידע שימושי לביקור במוזיאון וולט דיסני סן פרנסיסקו

מוזיאון וולט דיסני (Walt Disney Family Museum) ממוקם בפארק התרבות פרסידיו סן פרנסיסקו. שעות פתיחה של המוזיאון בימים שלישי עד יום ראשון, בין השעות 10:00 עד 18:00. בחודש אוגוסט, המוזיאון פתוח גם בימי שני. מחיר כניסה בהזמנה מראש באינטרנט הוא 90 שקלים לאדם.

את הכרטיסים מומלץ להזמין מראש, כשמזמינים כרטיסים מראש למוזיאון וולט דיסני בסן פרנסיסקו, ניתן לחסוך זמן וכסף ולצאת למסע חוויתי במוזיאון בצורה נוחה יותר. כאשר מזמינים כרטיסים מראש, ניתן להתחיל את הביקור במוזיאון מיידי, מבלי לעמוד בתור לקניית כרטיסים. זה יותר מתאים עבור מי שמגיע למוזיאון בימי חג ותקופות שיא, כאשר התורים לרכישת כרטיסים יכולים להיות ארוכים. 

הזמנת כרטיסים מראש משמשת גם לצורך התכנון של הביקור במוזיאון. ניתן לקבוע את תאריך הביקור ולוודא שהמוזיאון יהיה פתוח באותו היום, וגם למנוע את הבולטים שעשויים להיות בכניסה למוזיאון בימי תקופות הביקור הפופולריות. כמו כן הכרטיס כולל גם אפשרות של ביטול עד 24 שעות לפני מועד הביקור במקום.

ניתן להגיע למוזיאון עם רכב ולהחנות בחניה ציבורית של הפארק, כמו כן ניתן גם להגיע באמצעות תחבורה ציבורית כמו אוטובוס, רכבות תחתית או חשמלית. קו 28 של האוטובוס של העירייה עוצר ליד הפארק קרוב למוזיאון. כמו כן כל האוטובוסים מרכז פרסידיו הם במרחק של חמש דקות הליכה, למועדון גולדן גייט שלוש דקות הליכה, או לרחוב מונטגומרי גם מרחק הליכה קצר.

הזמן הטוב ביותר לבקר במוזיאון וולט דיסני בסן פרנסיסקו הוא בשעות הבוקר, כשהמוזיאון נפתח. כדאי לתכנן לבקר במוזיאון לפחות במשך שעתיים עד שלוש שעות כדי להספיק לראות את כל התערוכות והאטרקציות הרבות שהוא מציע.

בנוגע לשאלה על אם כדאי לבקר במוזיאון עם ילדים, המוזיאון מציע פעילויות רבות המתאימות לכל הגילאים, ומאפשר לילדים ללמוד ולגלות עולמות חדשים בצורה מעניינת ומשעשעת. לכן, בהחלט כדאי לקחת את הילדים לבקר במוזיאון וולט דיסני בסן פרנסיסקו. חשוב לציין שישנם חלקים במוזיאון המיועדים במיוחד לילדים, כך שיהיה להם כיף ומשמעות לביקור.

ניתן גם ואף מומלץ כדי לייעל את הביקור להוריד את אפליקציית המוזיאון המשפחתי של וולט דיסני אשר מאפשרת לך לחקור את המוזיאון וללמוד עובדות ייחודיות על וולט דיסני. יש בו סיורים בשתיים עשרה שפות, סיור קולי לאנשים לקויי ראייה. יש גם תוכן לילדים בספקטרום האוטיזם, פודקאסטים ותכונות נגישות.

האם כדאי לבקר במוזיאון וולט דיסני בסן פרנסיסקו? כדאי לקחת את הילדים? כל מה שחשוב לשאול על מוזיאון וולט דיסני

מוזיאון וולט דיסני בסן פרנסיסקו מציע מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות למבקרים. כמה מהאטרקציות המובילות ביותר כוללות את התערוכות הקבועות, המוזיאון מציג תערוכות קבועות הקשורות להיסטוריה של האנימציה והקולנוע. האטרקציות המרכזיות, כוללות את הטי רקס, פיראטי הקריביים, טויט טאיוואן ואטרקציות נוספות.

הזמן המומלץ לבקר במוזיאון וולט דיסני בסן פרנסיסקו הוא בשעות הבוקר, עד לצהריים. כך תוכלו ליהנות מכמות מקסימלית של זמן במוזיאון וגם להימנע מהתורים הארוכים שעשויים להיות בשעות האחרונות של היום. כמו כן, כדאי לבדוק את שעות הפעילות ביום שבו אתם מתכננים לבקר, כדי לוודא שהמוזיאון פתוח שלא מתקיימות אירועים מיוחדים.

את כרטיס הכניסה מומלץ לקנות מראש באינטרנט. המחיר של הכרטיס הוא 90 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה חופשית לכל התערוכות של המוזיאון כולל תערוכות מתחלפות.

שעות הפעילות של מוזיאון וולט דיסני בסן פרנסיסקו הן: ימים א-ד: 10:00 עד 17:00 ימי חמישי: 10:00 עד 21:00 ימי שישי ושבת: 10:00 עד 18:00 יש לקחת בחשבון שזמני הסיורים פעילויות במוזיאון עשויים להשתנות, לכן מומלץ לבדוק את הזמנים המדויקים לפעילויות ספציפיות כמו הצגות, כנסים וכדומה בזמן הביקור שלכם.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע שאסור לפספס

אסור לפספס

מלונות

קולינריה

מחוץ לעיר

צריכים לבחור מלון?

דילוג לתוכן